Tenisový turnaj pro TEPLIČÁKY

TENISOVÝ TURNAJ DVOUHER

Ve čtvrtek 5.7. se konal ve Sportcentru v Teplicích nad Metují tenisový turnaj dvouher jen pro občany Teplic nad Metují.

Do turnaje se přihlásilo 14 tenistů, ze kterých se ale nakonec mohlo zúčastnit turnaje 12.

Turnaj byl rozdělen na dvě výkonnostní kategorie a to "veteránská", kde si to rozdalo mezi sebou 5 tenistů v systému každý s každým a pak kategorie "profi" , kde si to opět v systému každý s každým rozdalo o vítězství 7 tenistů.

Kategorii "veteránskou" vyhrál bez jediné prohry Daniel Šimon, na druhém místě se umístil Petr Šubrt. O třetím místě muselo rozhodnout skóre, protože tři hráči měli stejný počet bodů, nakonec skóre vyznělo pro Milana Brandejse. Za zmínku v této kategorii stojí zmínit, že se turnaje účastnil Ludva Jánský kterému je 70 let a rozhodně proháněl o dost mladší protihráče.

Kategorii "profi" vyhrál Tomáš Mucha, na druhém místě se umístil Zdeněk Fichtner a na třetím místě skončil Josef Cibulka.

Je potřeba poděkovat všem zúčastněným a těšit se, že se opět sejdeme a zahrajeme si.

Kategorie "profi"          Kategorie "veteráni"