Hasičský pětiboj 2019

V sobotu 12.1.2019 se ve Sportcentru uskutečnil již tradiční Hasičský pětiboj. Do sněhem zavátých Teplic nad Metují přijelo své síly změřit 25 družstev mladých hasičů z celého Náchodského okresu.
Opět se soutěžilo v pěti disciplínách: spojování půlspojek, štafeta požárních dvojic, mini požární útok, štafeta 5x40 metrů apro družstva mladších určování technických prostředků a topografických značek, pro družstva starších a dorostu test Požární ochrany.


Celá soutěž se nesla v poklidném duchu. Děti si již na prostředí Sportcentra i organizaci této zimní netradiční soutěže zvykly. I díky tomu jsme krátce po poledni mohli předat všem drobné ceny, diplomy a družstva na prvních třech místech odměnit poháry a medailemi. V kategorii mladších se umístila družstva mladých hasičů u Mezilesí na 3. místě, z Nahořan na 2. místě a z Nového Hrádku na 1. místě. V Kategorii starších se na 3. místě umístili mladí hasiči z Kramolny a 2. i 1. místo obsadili mladí hasiči z Velichovek. V kategorii dorostu ze soutěže zúčastnila jen dvě družstva,z Nahořan 2. místo a dorostenci z různých SDH pod názvem České Velichovky 1. místo.Ráda bych touto cestou poděkovala Městu Teplice nad Metují, že nám bylo umožněno tuto soutěž opětv Teplickém Sportcentru uspořádat. ZaměstnancůmSportcentra za vstřícnost a ochotu. Řediteli naší Základní a Mateřské školy panu R. Válkymu za možnost využít prostorů naší školy a samozřejmě všem hasičům i nehasičům, kteří se na organizaci této soutěže podíleli. Za jejich čas a pomoc i přes to, že se letos této soutěže nezúčastnilo družstvo našeho SDH. Děkuji panu místostarostovi J. Bitnarovi, že nás přišel jménem města pozdravit a dovolím si citovat jeho přání „aby se za rok družstvo z Teplic nad Metují opět účastnilo.
Toto nahlas vyslovené přání je i přáním mým a všech vedoucích, kteří se mladým hasičům u nás věnují. Letáčků o kroužku mladých hasičů jsme rozdali spousty, ale i tak si dovolím touto cestou nabídnout Vám rodičům pro Vaše děti možnost tento kroužek navštěvovat a naučit se mnoho důležitých věcí jako jsou spolupráce, umění pomáhat druhým lidem a v neposlední řadě užít si s námi spoustu legrace.Za kolektiv mladých hasičů SDH Teplice nad Metují Vás zdraví a v roce 2019 vše nejlepší přeje Hanka Dziuba, vedoucí kolektivu

NOVINKY & AKCE

Venkovní a vnitřní (s omezením) sportoviště jsou otevřena.

» více zde

TURNAJE & VÝSLEDKY

Fotbalový turnaj starých gard 35+

26.1. 2019

» výsledky

Hasičský pětiboj 2019

12.1. 2019

» výsledky

ARCHIV TURNAJŮ
» výsledky